S.S.S.

Aradığınız Cevabı Bulamıyorsanız, Bizimle İletişime Geçmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz. İstanbul Evde Fizik Tedavi Merkezi olarak, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

EVDE FİZİKTEDAVİ
Nasıl Randevu Alabilirim?

0551 956 39 23 Numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece İstanbul Evde Fizik Tedavi Merkezi ekibimizden bir fizyoterapist ile ilk seans için gerekli planlamaları yapabilirsiniz. İlk randevunuzun tarihini ve saatini belirledikten sonra, gelen fizyoterapistimizle konuşarak diğer seansların planlamasını birlikte yapabilirsiniz.

İlk Seansta Ne Olacak?

Fizyoterapistimiz şikayetinizi daha iyi anlamak için size sorular soracaktır. Ardından, şikayetinizin neden kaynaklandığına ve fizik tedavinin beklenen sonuçlarına ilişkin doğru bir teşhis ve netlik sağlamak için kapsamlı bir değerlendirme yapacaktır. Sonrasında gerekli tedaviyi size anlatıp tedaviye başlayacaktır. Bunun yanı sıra, tedavinizin ne kadar süreceğini ve beklenen zaman çerçevesinde tam iyileşme sağlamak için kaç seansa ihtiyacınız olabileceğini size bildirecektir.

Yeni hastalar için bekleme listesi var mı?

Hayır – hastaların fizik tedavilerine başlamalarını kolaylaştırmak için buradayız! İstanbul Evde Fizik Tedavi Merkezi olarak, çoğu hasta başvurduktan sonra 24 – 48 saat içinde evde fizik tedavi randevusu alabilir. Fizyoterapistlerimiz haftanın 7 günü sabah 7:30’dan akşam 21:30’a kadar çalışıyorlar. Amacımız size en iyi hizmeti sunmaktır.

Evde fizik tedavi iyileşmeme nasıl yardımcı olur?

Fizyoterapistlerimiz her hastayla geleneksel bir klinikte geçirebileceklerinden 4 kata kadar daha fazla zaman geçiriyorlar. %100 size ve tedavi planınıza odaklanan tam 60 dakikalık bir seans alacaksınız. Bu özenli yaklaşım, tedavi sürecinize aktif katılımınızı sağlayarak, daha iyi ve daha çabuk iyileşmenize katkıda bulunan kişiye özel bir deneyim sunar.

Aldığım Tedaviden Memnun Kalmazsam, Şikayetimi Nasıl İletebilirim?

Fizyoterapistinizden veya tedavinizden memnun değilseniz, lütfen bize istanbulevdeftr@gmail.com  adresinden e-posta gönderin. Klinik yöneticimiz, bize ilettiğiniz şikayetlere en geç 48 saat içinde yanıt verecektir.

Sağlık Sigortam Var, Bunu Randevularımı Karşılamak İçin Kullanabilir Miyim?

Evde fizik tedavi hizmetini karşılayan özel ya da devlete bağlı bir sigorta kuruluşu yok maalesef. Bu yüzden evde fizik tedavi hiçbir sigorta kapsamına girmiyor.

RANDEVULAR
Bir tesise ve büyük makinelere erişiminiz olması gerekmiyor mu?

Hastalarimizin %90’ından fazlasında büyük ve ağır makinelere ihtiyaç duyulmuyor. Biz de, kullandığımız ekipmanlar ve uyguladığımız yöntemlerle kapsamlı bir evde fizik tedavi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Fizyoerapistlerimiz, tamamen optimize edilmiş bir seans için gerekli tüm araç ve ekipmanlarla donatılmıştır. İçiniz rahat olsun, ağır makinelere ihtiyaç duymadan terapinizden en iyi şekilde yararlanmanız için ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda getiriyoruz.

Hiç Tanımadığım Bir Fizyoterapisti Evime Almak Güvenli Midir?

Kaygılanmakta haklısınız fakat bizimle çalışan tüm fizyoterapistlerimiz adli sicil kaydı kontrolünden geçirilir. Ayrıca Sağlık Bakanlığı sistemine ve Fizyoterapistler Federasyonuna kayıtlıdırlar. Talep etmeniz halinde, diplomalarını görebilir, e-Devlet üzerinden sorgulama yaparak ayrıntılarını kontrol edebilirsiniz.

İlk Randevudan Önce Neleri Organize Etmem Gerekiyor?

İhtiyacımız olan tek şey, tedavi için kullanılacak güvenli ve rahat bir alana sahip olmak. Ayrıca tedavi edilen bölgeye uygun kıyafet giymenizi istiyoruz. Herhangi bir tarama veya raporunuz (Röntgen, BT, MR), taburcu notlarınız varsa, bunları fizyoterapistiniz için hazır bulundurmanız bizim için yeterli olacaktır.

Evcil Hayvanlarım Var, Onları Kilitlemem Gerekir Mi?

Bu, evcil hayvanınızın durumuna göre değişir. Bazı evcil hayvanlar, tedaviyi gerçekleştiren fizyoterapisti tehdit edici bulabilir. Evcil hayvanınızın bu eğilimlere sahip olduğunu biliyorsanız, randevu süresi boyunca onları farklı bir odaya taşıyabilirseniz memnun oluruz.

Randevumu ne zaman ve nerede alabilirim?

Evde fizik tedavi randevuları haftanın 7 günü, sabah 8:00 – akşam 21:00 saatleri arasında alınabilir. Fizyoterapistinizin size gelmesini sağlayarak tüm tedavi sürecinizi tamamlamanızı kolaylaştırıyoruz. Genel olarak, terapistlerimiz hastaları evde tedavi eder. Fakat ihtiyaç durumlarında hastane, iş yeri gibi alanlarda da hizmet veriyoruz.

SEANSLAR
Fizyoterapistleriniz kimler?

Ekibimizdeki fizyoterapistler, geniş bir uzmanlık yelpazesine sahip deneyimli profesyonellerdir. Her bir fizyoterapist, hastalarına en yüksek standartlarda tedavi hizmeti sağlamayı taahhüt etmeden önce, kapsamlı bir mülakat sürecinden ve detaylı bir geçmiş denetiminden geçer.

Fizyoterapistlerimiz, ortopedi, nöroloji, geriatri, vestibüler rehabilitasyon ve ameliyat sonrası bakım gibi çeşitli alanlarda derinlemesine uzmanlık kazanmışlardır ve bu bilgi birikimini hastalarının iyileşme süreçlerine aktarmaktadırlar.

Tedavi ücretini nasıl ödeyebilirim?

Tedavi ücretini her seansın sonunda nakit olarak ya da seans başlamadan hemen önce banka havalesi ile ödeyebilirsiniz.

Tedavi İçin Her Zaman Aynı Fizyoterapist Mi Gelecek?

Evet, siz değişmesini talep etmediğiniz takdirde her randevu için aynı fizyoterapist gelecek. Ancak siz talep ederseniz size uygun farklı bir fizyoterapist yönlendirilecektir.

Fizyoterapist İçin Ulaşım Ücreti Ödemem Gerekiyor Mu?

Hayır, ulaşım ücreti bizim tarafımızdan karşılanacaktır, ancak fizyoterapistimiz gelmeden önce park yerleri (kendi park yeri, cadde otoparkı vb.) ve en kolay ulaşım şekli hakkında bize bilgi verebilirseniz memnun oluruz.

Whatsapp